Çözüldü Kilit ekranı saati

cnrbrtu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar. Kilit ekranındaki saatin görünümünü veya yerini değiştirmenin bir yolu var mı acaba?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar. Kilit ekranındaki saatin görünümünü veya yerini değiştirmenin bir yolu var mı acaba?
Kilit ekranın saat görünümü yada yerini değişmek çok farklı seçenek yok ama , ayarlar > ekran parlaklık >herzaman açık ekran > saat stilini kullanırsanız çeşitliliği ve farklı seçenekler sunabilir size.

Musti3434

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Selam. Oppo a91 kullanıcısıyım bir hafta kadar oldu colors 11 güncellemesi geldi fakat AOD sürekli açık ekran saat sitilini hala degistiremiyorum.Ayarlar. ekran. Parlaklık vs giriyorum ama malesef saat sitili diye birşey yok.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Selam. Oppo a91 kullanıcısıyım bir hafta kadar oldu colors 11 güncellemesi geldi fakat AOD sürekli açık ekran saat sitilini hala degistiremiyorum.Ayarlar. ekran. Parlaklık vs giriyorum ama malesef saat sitili diye birşey yok.
Bazı modellerde bulunmuyor, ama kişiselleştirmede mevcut değil mi?

lextor

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo bu konuda sınıfta kalmış. Redmi note 10 kullanırken harika stiller vardı her zaman açık ekranda. Oppo ne tema mağazasını düzgünce kullandırıyor, ne kullanıcısını dinliyor.

Garip bir şirket. Açıkçası coloros iyi hoş ama çok eksiği var. Şirketi anlayamıyorum.

SenseiDosh

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Oppo A74 Kullanıcısı olarak acil bu konuya değinilmesini bekliyoruz.