Çözüldü Kim hangi mobil operatörü ve hangi tarifeyi kaç liraya kullanıyor

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Forumdaşlar merhaba
Şuan turkcell faturasız yıllık dev 80gb paketini kullanıyorum paket sürem yılbaşında bitecek bu paketi geçen yılbaşında 299 liraya almıştım türkcell şuan bu paketi kaldırdı yerine 550 liraya mutlu mega 70gb paketini sunuyor biraz pahalı sanki sizin önerebileceğiniz ay bazında ortalama 50 lira civarı faturasız paket varmı önerilere açığım teşekkürler
Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın forumda operatörlerle ilgili bölüm olmadığı için buraya açtım

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
"Bu zamanda" sözünüzden anladım bana göre bu söz ülke ekonomisini kastediyor
Ne yani geçmiş zamandan mı bahsedeyim siz kelimelerden manalar çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ozaman grambell döneminden bahsedeyim” efendim bu zamnda nerrrdeee jetonlu telefonlar mı diyeyim”.
Yapmayın farklı manalar türetmeyin lütfen, şuan böyle tarifeler zor bulmak manasında kullanılmış bir kelime .
Tabi söyledikleriniz karşınızdakinin anladığı kadar dır kısmına örnek oluyor bu sözleriniz.
Lütfen kelimeleri sözleri çarpıtmadan olduğu gibi düşünün.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ne yani geçmiş zamandan mı bahsedeyim siz kelimelerden manalar çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ozaman grambell döneminden bahsedeyim” efendim bu zamnda nerrrdeee jetonlu telefonlar mı diyeyim”.
Yapmayın farklı manalar türetmeyin lütfen, şuan böyle tarifeler zor bulmak manasında kullanılmış bir kelime .
Tabi söyledikleriniz karşınızdakinin anladığı kadar dır kısmına örnek oluyor bu sözleriniz.
Lütfen keşimeleri sizleri çarpıtmadan olduğu gibi
İyi mi sizce ülke ekonomisi. :)
Oltamı aldım balığa çıkıyorum tekne bekliyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben haklı çıktım galiba
Ne ilgisi var siz siyaset dediniz yeni bir tartışma başlattınız haliyle oradan yürünmeye başlandı.konuyu kilitliyorum maksadını aşan konuşmalara doğru gidiyor sanırım tarifelerinizi yeteri kadar bilgilendiğinizi düşünmüyorum. Şunu unutmayın bu arada siyasi yada yada genel manada birilerini kötülemek adına bir söylemde bulunulmasına asla izin vermem. Herkes size hatta kendi tarifelerinden bahsetti normal gidişat olarak o bakımdan size fikir beyan etmek için.
Kelimelerin altında farklı manalar çıkarmayınız ve ithamlarda bulunmayın hiç hoş değil.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
70 gb 550 tl türkcell 100 gb türk telekom 600 tl türk telekom daha mantıklı geldi bana (yıllık paket)
Fikirlerini paylaşan forumdaşlar teşekkür ediyorum

Upvote 0
Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.