Kırmızı bildirim

Hoppala

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhabalar. Çocuğum için daha önce gm8 model telefon kullanıyordum. Şarj sorunu yüzünden kendi telefonum olan oppo A5 2020 aldım. Çocuklarım biz işte olduğumuzda genelde evde yalnız kalıyorlar. O yüzden ücretli olarak track view uygulamasını kullanıyorum. Oppo telefona geçtikten sonra bildirim çubuğunda yanıp sönen kırmızı uyarı çıkıyor. Uyarıya tıklayınca kapatmak için seçenek çıkıyor ve çocuğum kapatıyor. Bu şekilde olunca uygulama ile çocuğumu evimi takip edemiyorum. Ne yaptıysam olmadı. Bildirimleri kapattim, coloros durdurdum, oppo ile iletişime geçtim( sadece telefonu fabrika ayarlarına cevirttiler) bu kırmızı yanıp sönen bildirimi kapatmam mümkün mü? Bana yardımcı olursanız sevinirim.
Screenshot_2020-05-15-17-54-25-90.png

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Sanırım mümkün değil hocam. Uygulama ve ColorOS ile alakalı, sıfırlatmaları çok gereksiz olmuş, çünkü tahminimce bir alakası yok.

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Trackview mikrofonu kullandığı için böyle bir işaret çıkıyor. Tam emin değilim ama Trackview uygulamasına basılı tutun ve "Uygulama Bilgileri" kısmına tıklayın. Gelen ekranda "İzinler" kısmına girin ve mikrofon erişimini kapatın. Sonucunda sadece mikrofondaki sesleri duymayacaksınız.

Upvote 0

Hoppala

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Yanıtınız için teşekkür ederim. Programda mikrafon ya da kamera izni kaldırılınca çalışmıyor maalesef.

Upvote 0