Yardım Konuşurken Hat Gidiyor. Konuşma kapanıyor.

emre_ay

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Telefonu alalı henüz 1 sene olmadı. Konuşma yaparken bağlantı kopuyor. Hat kesiliyor. Aşağı yukarı her konuşmada yaşıyorum bu sorunu. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Teşekkürler.
Mesajlar birleştirildi:

Bu arada model reno 2z

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefonu alalı henüz 1 sene olmadı. Konuşma yaparken bağlantı kopuyor. Hat kesiliyor. Aşağı yukarı her konuşmada yaşıyorum bu sorunu. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Teşekkürler.
Mesajlar birleştirildi:

Bu arada model reno 2z
Operatörünüz nedir acaba Türk Telekom mu?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Benim de aynı sorunu yaşıyordum reno2z kullanan biri olarak, Türk Telekom müşterileri hizmetleri aradım hattımı sıfırladılar görüşme sırasında. Hattı sıfırlayınca görüşme kesiliyor kesilimce hattın hemen telefonu kapatıp açmamı istediler ve bir daha olmadı bu sorun

Upvote 0

emre_ay

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Operatörünüz nedir acaba Türk Telekom mu?
Hayır Turkcell
Mesajlar birleştirildi:

Benim de aynı sorunu yaşıyordum reno2z kullanan biri olarak, Türk Telekom müşterileri hizmetleri aradım hattımı sıfırladılar görüşme sırasında. Hattı sıfırlayınca görüşme kesiliyor kesilimce hattın hemen telefonu kapatıp açmamı istediler ve bir daha olmadı bu sorun
Bende denicem Elif

Upvote 0

Hakans

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
iPhone'lularla konusurken benim de kesilme sorunum var. Oppo reno 5 lite sadece onlarla oluyor. 1.5 dk sonra pat kapaniyor

Upvote 0

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Merhaba,

Wi-fi simgesinin sağındaki işaret neydi acaba?

Hayırlı Bayramlar..

Ekli dosyalar

• IMG_20220709_182334.jpg
    IMG_20220709_182334.jpg
    11.8 KB · Görüntüleme: 30
Upvote 0