Yardım Koyu renkte tuşlara basınca karıncalanma

imerzib

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba arkadaşlar. Ben Oppo Reno 5 Lite kullanıyorum. Twitter, Instagram, prime video gibi uygulamalarda fark ettim koyu temada iken tuşlara bastığımda tuşlarda karıncalanma tarzı beyaz noktalar çıkıyor. Efekt gibi normal bir şey mi yoksa ekranda mı sorun var daha önce yaşayan var mı?
Eklediğim fotoğrafta anasayfa tuşunda görebilirsiniz.
+
Büyük beyaz noktadan bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın o zaten ekran kaydından dolayı. Ev tuşunun etrafındaki beyaz noktalar bahsettiğim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-06-22-18-34-46-47_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-06-22-18-34-46-47_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    464.3 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Merhaba arkadaşlar. Ben Oppo Reno 5 Lite kullanıyorum. Twitter, Instagram, prime video gibi uygulamalarda fark ettim koyu temada iken tuşlara bastığımda tuşlarda karıncalanma tarzı beyaz noktalar çıkıyor. Efekt gibi normal bir şey mi yoksa ekranda mı sorun var daha önce yaşayan var mı?
Eklediğim fotoğrafta anasayfa tuşunda görebilirsiniz.
+
Büyük beyaz noktadan bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın o zaten ekran kaydından dolayı. Ev tuşunun etrafındaki beyaz noktalar bahsettiğim.
O normal bir şey sanırım 12 güncellemesi ile olan bir durum bende de aynı şekilde çıkıyor bir sorun olduğunu düşünmüyorum

Upvote 0

Muratcn16

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Hayır , normal değil bunu çözmek için öncelikle Geliştirici Seçeneklerini cihazda aktif edip daha sonra " Dokunmaları göster " Kısmındaki tiki kaldırmanız lazım

Upvote 0

imerzib

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
O normal bir şey sanırım 12 güncellemesi ile olan bir durum bende de aynı şekilde çıkıyor bir sorun olduğunu düşünmüyorum
umarım güncelleme ile alakalıdır, teşekkürler
Mesajlar birleştirildi:

Hayır , normal değil bunu çözmek için öncelikle Geliştirici Seçeneklerini cihazda aktif edip daha sonra " Dokunmaları göster " Kısmındaki tiki kaldırmanız lazım
biliyorum ekran kaydı dokunmaları o, benim bahsettiğim farklı

Upvote 0