Yardım lütfen ysrdım edin hiç bişeye giremiyorum şaka gibi tam 1 sene oldu alalı bugün

Kaymayakayamayankaan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Screenshot_2023-06-05-21-15-25-22_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
kğtfen yardım edin tam 1 sene oldu alalı bozulmaya başladı şaka gibi her şeye böyle uyarı almaya başladım ne yapmam gerek nolursunuz

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

Kaymayakayamayankaan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ayarlara girebiliyorsanız, yedekle ve sıfırlayı bulun ve sadece sistem ayarlarını sıfırlanması yapın. Eğer o.da çözüm olmazsa Telefonunuzu bilgisayara bağlayarak yedekleyin ve hard reset bence, kolay gelsin.
reis herşeyi kaydettim felanda bundan hangisine bascam
Screenshot_2023-06-05-22-12-56-18_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg

Mesajlar birleştirildi:

Ayarlara girebiliyorsanız, yedekle ve sıfırlayı bulun ve sadece sistem ayarlarını sıfırlanması yapın. Eğer o.da çözüm olmazsa Telefonunuzu bilgisayara bağlayarak yedekleyin ve hard reset bence, kolay gelsin.
broyardım etsene nolr

Son düzenleme:
Upvote 0

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
reis herşeyi kaydettim felanda bundan hangisine bascamEkli dosyayı görüntüle 5787
Mesajlar birleştirildi:

broyardım etsene nolr
Tüm verileri sil bölümüne basman lazım, buradan yeni bir sayfa çıkacak ve orada da sistem ayarlarını sıfırlaya basacaksın. Bu şekilde yapılan sıfırlama da verilerin kaybolmayacak. Ancak tüm verileri sile bastığında yeni bir sayfa çıkmazsa bilemeyeceğim, sorumluluk sana aşt

Upvote 0

Kaymayakayamayankaan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Tüm verileri sil bölümüne basman lazım, buradan yeni bir sayfa çıkacak ve orada da sistem ayarlarını sıfırlaya basacaksın. Bu şekilde yapılan sıfırlama da verilerin kaybolmayacak. Ancak tüm verileri sile bastığında yeni bir sayfa çıkmazsa bilemeyeceğim, sorumluluk sana aşt
sayfa cıkmadı direk sil cıktı basıom

Upvote 0

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
sayfa cıkmadı direk sil cıktı basıom
Verilerinizi yedekledikten sonra yapın. Ayrıca ayarlar kısmına bastıktan sonra en üstte arama çubuğuna sistem ayarlarını sıfırla yazarak arattırın ve çıkınca ona basın.
Mesajlar birleştirildi:

Verilerinizi yedekledikten sonra yapın. Ayrıca ayarlar kısmına bastıktan sonra en üstte arama çubuğuna sistem ayarlarını sıfırla yazarak arattırın ve çıkınca ona basın.
Sadece Sistem Ayarlarını Sıfırla olması gerekiyor ayar kısmında aratırsanız çıkar.

Upvote 0