Yardım Mesajların tamamını görüntüleme

xbages

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, cihazı aldığımdan beri yaşadığım tek sorun sms oldu. Çok kısa bir özet gösteriyor ve uygulamaya girmeden gerisini göremiyoruz bu da 1 2 sefer lazım olan bir şey olsa sorun olmazdı ama her an gerekiyor. Oyundayken gelen smsleri anlayamıyorum, sürekli alışveriş yapan biri olarak ve web sitelerine kayıt olan biri olarak onay kodlarıyla her seferinde üst üste uğraşmam gerekebiliyor. Bunun çözümünü bilen varsa yazarsa çok sevinirim. Harici uygulama olarak çözüm düşündüm fakat pek güven teşkil etmiyorlar. Sonuçta bu smslere banka bilgileri, kişisel bilgilerim vs. de gelebiliyor zaman zaman. Yardımcı olursanız sevinirim akıl akıldan üstündür.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, cihazı aldığımdan beri yaşadığım tek sorun sms oldu. Çok kısa bir özet gösteriyor ve uygulamaya girmeden gerisini göremiyoruz bu da 1 2 sefer lazım olan bir şey olsa sorun olmazdı ama her an gerekiyor. Oyundayken gelen smsleri anlayamıyorum, sürekli alışveriş yapan biri olarak ve web sitelerine kayıt olan biri olarak onay kodlarıyla her seferinde üst üste uğraşmam gerekebiliyor. Bunun çözümünü bilen varsa yazarsa çok sevinirim. Harici uygulama olarak çözüm düşündüm fakat pek güven teşkil etmiyorlar. Sonuçta bu smslere banka bilgileri, kişisel bilgilerim vs. de gelebiliyor zaman zaman. Yardımcı olursanız sevinirim akıl akıldan üstündür.
Merhaba,Şunu denermisiniz lütfen
Ayarlar> uygulama yönetimi> mesajlar> bildirimleri yönet>mesaj bildirimi>kilit ekranında bildirim ayrıntılarını gizle olan bölümü kapatınız.

Ekli dosyalar

• upload_2021_02_19_15_34_13_010.jpg
    upload_2021_02_19_15_34_13_010.jpg
    210 KB · Görüntüleme: 17
Upvote 0

xbages

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar> uygulama yönetimi> mesajlar> bildirimleri yönet>mesaj bildirimi>kilit ekranında bildirim ayrıntılarını gizle olan bölümü kapatınız.

Kendiliğinden kapalıymış Elif Hanım. Başka ne deneyebilirim?

Upvote 0

xbages

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar>bildirimler ve durum çubuğu> bildirimleri yönet>kilit ekranı bildirimleri> başlığı ve gövdeyi görüntüle seçiniz.
Onun da seçili olduğu seçenek Başlığı ve gövdeyi görüntüleymiş. Ama kilit ekranıyla değil ki benim derdim üstten gelen bildirimde çok kısa mesajlar. Mesela örneğin bir web sitesinde alışveriş yapıyorum kod geliyor üstte gözükmüyor mesajın tamamını görmek zorundayım ama 1 cümle bile gözükmüyor. Veya oyundayım arkadaşlarım sms atıyor ne yazdıklarını tam görmek için oyunu bırakmam gerekiyor. Buna çözüm arıyorum yani bildirim gelince üstte tüm mesaj gözükmeli

Upvote 0

y.selim

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A73
Google sms indirdim ben . Onu kullanıyorum

Upvote 0