• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

MIUI 12 güncellemesi için beklenen tarih açıklandı

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Mesajlar
307
Puanları
350
Cihaz
Reno 2Z
MIUI 12 güncellemesi için beklenen tarih açıklandıMIUI 12 güncellemesi ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabı belli oldu. Xiaomi, kendisine ait olan Twitter hesabından bu konuya ilişkin resmi bir açıklama paylaştı. Uzun süredir beklenen bu yazılım, Xiaomi modelleri ile ne zaman tanışacak?

MIUI 12 güncellemesi ne zaman çıkacak?
Yeni duvar kağıtları, yeni görsel eklentiler, geliştirilmiş güvenlik araçları ve yenilenmiş karanlık mod gibi birçok kullanıcıyı ilgilendiren özelliklere sahip olan bu yazılım için bazı haberler ortaya çıktı. Bu haberlerin çoğu, yeni arayüzün işlevselliğini ortaya koydu.
Buna ek olarak depolama ve RAM kullanımı gibi çok önemli olan konularda da farklı bir bilgilendirme formatı kullanan MIUI 12, ilk olarak Xiaomi Mi 10 Youth ile herkese açık olmayan bir sürüm sayesinde buluşmuştu. Ayrıca MIUI 12 arayüzünün TÜV Rheinland tarafından hazırlanan gizlilik koruma testini başarı ile tamamladığı da biliniyor.
MIUI 12 güncellemesi ne zaman çıkacak

Bu testin Android tabanlı bir mekanizma olduğu belirtilmişti. Xiaomi, MIUI 12 sistemini “bu sınavı geçen ilk mobil işletim sistemi” olarak görüyor. Buna ek olarak MIUI 12, hem gelişmiş işlevsellik sağlayacak hem de akıcı bir performans sunacak.
Aslında daha önce tanıtılan MIUI 12 güncellemesinin tüm dünya çapında yayılmaya başlayacağı tarih bir bulmacanın içine saklanmıştı. İlgili bulmacadan karşımıza 19 Mayıs 2020 tarihi çıkmıştı. Xiaomi bu tarihi onayladı ve yeni güncellemenin ne zaman tüm dünya ile buluşacağını bir paylaşım ile açıkladı.
MIUI 12 güncellemesi

Bu etkinlik; YouTube, Twitter ve Facebook platformları aracılığı ile kullanıcıların evine konuk olacak. Son olarak MIUI 12 yazılımının telefona dair verileri görselleştirmesi, birçok kişinin beklediği özellikler arasında yer alıyor.

KAYNAK

Xiaomi cihazlarına verdiği güncelleme desteğini yeterli buluyorum. Özellikle telefonun kişiselleştirilmesi arayüz değişiklikleri pil simgesine kadar ayarlayabilmek , operatör adını bile değiştirebilmek gibi seçenekleri sunuyor bu tarz şeyleri seviyorum...​
 
Reklam

witrocc

『  』
Yetkili
Yönetici
Mesajlar
1,462
Puanları
3,400
Cihaz
Reno 2Z
Wallpaper'lar biraz Apple wallpaper'larını andırıyor gibi.
 
Üst