Çözüldü My oppo yardım

Dudem

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Herkeze hayırlı geceler ben 4 aydır oppo a72 telefon kullanıyorum. Uzun süre ios kullandıktan sonra android yazılımlı bir cihaza geçince biraz alfalladım. Ama cihazıma çok alıltım ve aşırı memnunum. Sorum ise şu. Oppo cihazın ayarlar bölümünde my oppo diye bir giriş var. Ben kayıt oldum merakımdan ama anlayamadım ne işe yaradığını. Bilen kişiler lütfen aydınlatın beni. Şimdiden teşekkürler

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Herkeze hayırlı geceler ben 4 aydır oppo a72 telefon kullanıyorum. Uzun süre ios kullandıktan sonra android yazılımlı bir cihaza geçince biraz alfalladım. Ama cihazıma çok alıltım ve aşırı memnunum. Sorum ise şu. Oppo cihazın ayarlar bölümünde my oppo diye bir giriş var. Ben kayıt oldum merakımdan ama anlayamadım ne işe yaradığını. Bilen kişiler lütfen aydınlatın beni. Şimdiden teşekkürler
Ülkemizde kullanımda değil yakın zamanda kullanıma geçilebilir.

Opponun avantajlarından faydalanmak için mevcut bir hesap ama şuan Türkiye'de kullanımda değil maalesef.

Upvote 0

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Kaba dil kullanımı
Peki bu politikanın manası ne yani afedersiniz ama alçak herifler ülkeye gelip fabrika kuruyor ama öte yandan sizin ülkemizde şu kullanıma açık değil Yok bu açık değil..bu ayrımcılık değilde nedir niye bunu bizim ülkenin yetkilileri çin in yetkilerine aktarmiyor acaba.. bu konuda dertliyim yani bu hususlar da da mı ikinci hatta üçüncü sınıf insan muamelesi

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Peki bu politikanın manası ne yani afedersiniz ama alçak herifler ülkeye gelip fabrika kuruyor ama öte yandan sizin ülkemizde şu kullanıma açık değil Yok bu açık değil..bu ayrımcılık değilde nedir niye bunu bizim ülkenin yetkilileri çin in yetkilerine aktarmiyor acaba.. bu konuda dertliyim yani bu hususlar da da mı ikinci hatta üçüncü sınıf insan muamelesi
Katılıyorum. OPPO Destek ekibine birkaç kez ilettim fakat değerlendirmeye alacağız diyorlar. Değişen hiçbir şey yok.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Lütfen daha dikkatli hakaret vari konuşmayalım sözlerimize dikkat ederek eleştiride bulunalım.oppo yeni bir kuruluş ve zamanla herşeyi düzene koyacaktır.

Upvote 0

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Biliyor musun seni kınıyorum.. keşke bu duyarlılığını bahsettiğim konu da gösterseydin de insanlara hiç yok bir fsydan olurdu.. sanki ne dedim .. arkadaş ben müşteriyim ve türküm bu muameleyi hak etmiyoruz değil mi adamı hasta etmeyin.. neyse.. bişey demiyorum ama sanırım anladın sen..
Mesajlar birleştirildi:

Ne yani Allah'ın Çinlilerin e alçak dediğim için mi bu tepki.. yahu azcik akıllı olun ve bırakın insanlar bu platform da rahatça konuşabilsin..

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Biliyor musun seni kınıyorum.. keşke bu duyarlılığını bahsettiğim konu da gösterseydin de insanlara hiç yok bir fsydan olurdu.. sanki ne dedim .. arkadaş ben müşteriyim ve türküm bu muameleyi hak etmiyoruz değil mi adamı hasta etmeyin.. neyse.. bişey demiyorum ama sanırım anladın sen..
Mesajlar birleştirildi:

Ne yani Allah'ın Çinlilerin e alçak dediğim için mi bu tepki.. yahu azcik akıllı olun ve bırakın insanlar bu platform da rahatça konuşabilsin..
Çinli veya veya başka bir millete kimseye hakaret vari konuşma hakkı yoktur,herşeyden önce insanız ve insanın insana saygısı olur.

Platformda rahatça özgürce konuşabilirsiniz tabiki ama bir başkasının yada milletin kişilik ve insanlık haklarına saygılı olarak.

Rahat konuşmak hakaret vari istediğimi ağız dolusu söylerim demek değildir.

Upvote 0