Çözüldü My oppo

Mehmet Akif66

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Merhaba arkadaşlar ben opponun mağzasını indirdim my oppoyu güncellendi ancak açmak için giriyorum geri kendiliğinden kapanıyor
Birde müzik programını güncellemiyor
Neden olabilir acaba birde müzik güncellemesi olurken fotoğraftaki hatayı veriyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-08-26-18-40-20-59_a08f7182f524c9b568dbba1250971063.jpg
    Screenshot_2023-08-26-18-40-20-59_a08f7182f524c9b568dbba1250971063.jpg
    183.2 KB · Görüntüleme: 49

Mehmet Akif66

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
O zaman ayarlardan uygulamalar, uygulama listesine girin ve mu oppo yu bulun mu oppoya tıkladıktan sonra sağ üst tarafta bulunan iki noktaya basın ve güncellemeleri kaldırın deyin eski sürüme dönecektir. Denedikten sonra bildirirseniz sevinirim.

O zaman ayarlardan uygulamalar, uygulama listesine girin ve mu oppo yu bulun mu oppoya tıkladıktan sonra sağ üst tarafta bulunan iki noktaya basın ve güncellemeleri kaldırın deyin eski sürüme dönecektir. Denedikten sonra bildirirseniz sevinirim.
Tamamdır Ercan bey teşekkür ederim videoyu atamadım kusura bakmayın anlatamadım da size vaktinizi aldım

Upvote 0

Mehmet Akif66

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Mesajlar birleştirildi:

Ercan bey videoyu izleyebilir misiniz durum videodaki gibi oluyor

Ekli dosyalar

• VID-20230828-WA0001(1).zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 24
Upvote 0

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Ercan bey videoyu izleyebilir misiniz durum videodaki gibi oluyor
Videoyu izledim. Muhtemelen yüklediğiniz sürüm cihazınızla uyumlu olmadığı için açmıyor. Bir önceki mesajımda belirttiğim yolla güncellemeyi kaldırınız. Oda olmazsa farklı bir yol söyleyeceğim.

Upvote 0

Mehmet Akif66

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Videoyu izledim. Muhtemelen yüklediğiniz sürüm cihazınızla uyumlu olmadığı için açmıyor. Bir önceki mesajımda belirttiğim yolla güncellemeyi kaldırınız. Oda olmazsa farklı bir yol söyleyeceğim.
Merhaba Ercan bey güncellemeyi kaldırdım oldu bilgiler için ve ilginiz için teşekkür ederim

Upvote 0
Çözüm

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Çok teşekkür ederim Ercan bey sizden birşey rica edeceğim uygulama ikonlarını değiştirmek ve yazı font değişikliği yapabileceğim bir uygulama var mı tema mağzası haricinde
Ben bir kaç icon paket indirdim Play store den, oradan indirebilirsiniz. Yazı fontları oppo tema mağazasında bolca var.

Upvote 0