• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

İpucu O-Cloud'a giriş yapamama sorunları çözümü, nasıl girilir? Ne yapmalıyız?

asK

Türkiye'nin en büyük OPPO forumu
Yetkili
Kurucu
Admin
Mesajlar
1,304
Çözümler
16
Puanları
28,350
Oppo Cloud yani O-Cloud'a giriş yapma konusunda bazı sorunlarınız varsa bu konuyu inceleyebilirsiniz.
Oppo Cloud'a giriş yapabilmek için hangi adımları uygulamanız gerekiyor bu konuda takip edebilirsiniz.

Bütün OPPO ürünleri için geçerlidir.

İnternet bağlantınızı kontrol edin
Cihazının herhangi bir ağa bağlı olduğunu ve internete erişebildiğini kontrol edin. Bir internet tarayıcısı yardımı ile bir sayfaya bağlanıp bağlanmadığını, internet bağlantınızı kontrol edin. Bağlanmıyorsanız, farklı bir ağa bağlanın ya da internet servis sağlayıcınızla iletişime geçin.

Hesap adınızı ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olun
Oppo Cloud hesap adını ve şifreyi doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun. Şifrenizi unuttuysanız, giriş bilgilerinin hemen altındaki Şifremi Unuttum'a tıklayın ve kayıtlı e-posta hesabınızı girin, OPPO Destek Ekibi, şifrenizi sıfırlamak üzere size bir e-posta gönderecek.Verileri ve önbelleği temizleyerek yenileyin
Telefonunuzdan [Ayarlar] > [Uygulama yönetimi] > [Tümü] yolunu takip ettikten sonra OPPO Cloud'u bulun. OPPO Cloud'a tıklayın, verileri ve önbelleği temizleyin.Telefonu kapatıp tekrar açın ve Android'i/Coloros'u güncelleyin
Kapatıp tekrar açma işleminden sonra kullandığınız yazılımın en son sürümüne sahip olduğunuzu kontrol edin, değilse güncelleyin.

*Resimler telefonunuzla farklılıklar gösterebilir.
 
Reklam
Üst