• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus 6 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oneplus 6 özellikleri kolay ve pratik kullanımı destekler nitelikte. Cihazda Ram olarak 6 GB yükseklik tercih edilmiş. MicroSD girişi olmamasına karşın dâhili hafızanın 128 GB olması ise bir artı olarak gösteriliyor. Üstelik cihazın kamera özellikleri de oldukça iyi. Ön kısımda yer alan kamera 16 MP olduğundan ötürü özçekimler ve görüntülü konuşmalar için ideal olarak görülüyor. Arka kısımda ise 16 + 20 MP olmak üzere iki farklı ana kamera yer alıyor. Hızlı şarj desteği olan cihaz; siyah, parlak siyah, beyaz ve kırmızı renk alternatiflerini de içinde bulunduruyor. Oneplus 6 fiyatı 520 € olduğu için üst segment cihazlara göre oldukça uygun.
 ​
 
Reklam
Üst