• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus 6T Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oneplus 6T özellikleri arasında Super AMOLED ekran türüne sahip olması başı çekiyor. Cihazdaki ekran çözünürlük oranı ise 1080 x 2340 piksel. Mat ve parlak olmak üzere iki farklı siyah renge sahip olan cihazda çerçeve malzemesi alüminyumdan seçilmiş. Kapak malzemesinin tümü ise camdan oluşuyor. Dokunmatik türü olarak “Kapasitif Ekran” tercih edilmiş olan cihazda ön kamera 16 MP çözünürlükte. Üstelik ön kamerada arka kamera özellikleri olarak bilinen yüz tanıma gibi avantajlar da var. Cihazdaki arka kameraların çözünürlükleri ise 16 MP ve 20 MP. Uzun süreli kullanım fırsatı sunan bataryaya sahip olan Oneplus 6T fiyatı 580 € ortalamasından başlıyor.
 ​
 
Reklam
Üst