OnePlus 8 Pro Türkiye’de satışta

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Akıllı telefon sektöründe amiral gemisi katili olarak tanımlanan OnePlus’ın Nisan ayında tanıtımını gerçekleştirdiği yeni telefonları ülkemizde satışa sunuldu. Bu sayede OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro Türkiye fiyatı belli oldu.

OnePlus 8 Pro fiyatı 9999 TL olarak belirlenirken ve 128 GB depolama alanı kullanıcılara sunuluyor.

oneplus-8-pro-turkiye-fiyati-1536x578.jpg

OnePlus 8 fiyatı ise 8999 TL yani 1000 TL’lik bir fark söz konusu. Aynı şekilde 128 GB depolama alanı kullanıcılara sunuluyor.

oneplus-8-turkiye-fiyati-1.jpg

Kaynak

W

wittroc

Guest
Düz modeli bile amiral gemisiyken pro gereksiz olmuş.

W

wittroc

Guest
Alacak olsam 1000 tl fazla verir pro alırım. Ekran çözünürlüğü, batarya kapasitesi ve kablosuz şarj özelliği mevcut pro da. Kamera bakımından da pro daha üstte. Sanırım pro suya da dayanıklı
9klık düz modelin IP65 sertifikası yoksa ne gerek var? Ayrıca proyu daha ayrıcalıklı kılalım derken düz modeli bayağı bir kısmışlar. Sizin de dediğiniz gibi azıcık ekler pro modelini alırız.

qrace07

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Alacak olsam 1000 tl fazla verir pro alırım. Ekran çözünürlüğü, batarya kapasitesi ve kablosuz şarj özelliği mevcut pro da. Kamera bakımından da pro daha üstte. Sanırım pro suya da dayanıklı
Kesinlikle katılıyorum. Telefon almadan önce (2Z) One Plus Türkiye garantili satılmadığı için Oppo'da karar kılmıştım. İleride telefonu değiştimeyi düşünüyorum (güncelleme kaynaklı ki bence Oppo bu konuda sınıfta kaldı benim için) kesinlikle One Plus alırım. Acı ama gerçek