• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus One Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oneplus One özellikleri marka için oldukça kıymetlidir. Cihaz ilk kez 2014 yılında satışa sunulmuştur. 5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahiptir. Bunun yanı sıra marka 3100 mAh kalitesinde bir batarya kullanmıştır. Bu sayede cep telefonunun batarya ömrü oldukça artırılmıştır. Ekranın darbelere ve olası düşmelere karşın korunabilmesi için Corning Gorilla Glass 3 sisteminden yararlanılmıştır. Oneplus One fiyatı bakımından uygun fiyatlı cep telefonlarından biri olarak gösterilmektedir. Buna karşın 13 MP çözünürlükteki ana kamerası ve 5 MP çözünürlükteki ön kamerası oldukça iyi sonuçlar çıkarmaktadır. Cep telefonunu satın almak isteyenler 16 ya da 64 GB dâhili hafıza arasında seçim de yapabilmektedir.
 
Reklam
Üst