• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus Pro 5G Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oneplus Pro 5G özellikleri ile markanın en iyilerinden biri olmaya adaydır. Yeni model cihazlardan biri olan telefon farklı alternatiflerle satışlara sunulmaktadır. İsteyen kullanıcılar 256 GB dâhili hafızayı 8 ya da 12 GB RAM üzerinden satın alabilmektedir. Dileyenler ise 128 GB dâhili hafızaya sahip olan modeli 6 GB RAM ile kullanabilmektedir. Cihazın kameraları da oldukça iddialıdır. Öncelikle ana kamerasının 48 MP olması büyük bir avantajdır. Arka kısımda ana kamera 8 ve 16 MP olan iki farklı kamera ile de desteklenmektedir. Ön kamerası 16 MP olan Oneplus Pro 5G fiyatı ile de 5G desteği olan cihazların ortalamasında rakamlara sahiptir.
 
Reklam
Üst