• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus X Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oneplus X özellikleri orta segment akıllı cihaz arayan kullanıcıları memnun edecek cinsten. Cihazın ekran boyutu 5 inçken kullanılan ekran türü ise AMOLED. Siyah, altın ve beyaz renk alternatifleri olan cep telefonunun batarya kalitesinden ötürü uzun kullanımlara oldukça uygun. Android OS işletim sistemi ile çalışan cep telefonunda 16 G dâhili hafıza bulunuyor. Ön kısımda yer alan kamera 8 MP iken arka taraftaki kameranın çözünürlüğü 13 MP. 270 € olarak belirlenmiş Oneplus X fiyatı aynı zamanda iyi bir ses teknolojisine sahip olan cihaz temini sağlıyor. Telefonda sesi gürültüden ayırarak net bir konuşma avantajı sağlayan özelliklerin yer alması artı hanesinde bulunuyor.
 
Reklam
Üst