• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo A1K Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
IPS LCD ekranı bulunan Oppo A1K özellikleri kullanıcılarının akıllı cihazlardaki beklentilerini karşılıyor. 2 GB Ram ve 32 GB dâhili hafızası bulunan cihaz kırmızı ve siyah olmak üzere iki farklı renk modelini barındırıyor. Yüz tanıma ve coğrafi konum etiketleme gibi özellikleri bulunan arka kameranın yanı sıra 5 MP çözünürlükteki ön kamera da pek çok bireyin memnun kalmasını sağlıyor. Otomatik odaklama sistemini de barındıran A1K, MP4 formatında video çekebiliyor. Oppo A1K fiyatı açısından da uygun rakamlara sahip. Cihaz 100 € rakamı ile satışa sunuluyor. Ayrıca cihazda 8 çekirdekli Mediatek Helio P22 işlemci ve 400 mAh batarya kullanıldığı biliniyor.
 
Reklam
Üst