• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo A3 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Çin merkezli üreticilerinden Oppo, çift SIM Kart teknolojisi üzerinden Oppo A3 özelliklerini sıralıyor. Cihazın ekran türü olarak LTPS IPS LD açıklanmış. 4 GB RAM ile içeriklerini hızlı şekilde kullandıran modelde dâhili hafıza ise 128 GB. Metal çerçeve ve kapak malzemeleri sayesinde dayanıklılığı artırılan cihaz için kırmızı, siyah ve gümüş renk alternatifleri oluşturulmuş. 8 GB ön kamerası bulunan A3’te arka kameranın çözünürlüğü ise 16 MP şeklinde. Ayrıca cihazda Panoroma, LED Flash ya da HDR çekim özellikleri de bulunuyor. Oppo A3 fiyatı ise ilk olarak 330 € şeklinde açıklanmış. Ayrıca cihaz ön kamerasından video kaydı yapmak olanağı da tanıyor.
 
Reklam
Üst