Çözüldü Oppo a5 20 kamera açılmıyor

ridvancoach

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba bir yanlışlık sonucu apk güncellemesinden dolayı a5 2020 telefondaki kamera uygulaması açılmıyor. Yaptığımız güncellemeyi sildik. Durdurduk. Ama yine açılmıyor. Lütfen yardım..

ridvancoach

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Linkin karşılığı yok (404 hatası). Ama yine site içinden aradım neyi indirmem gerekiyor anlayamadım. 3 tane APK dosyası var.

Upvote 0

ridvancoach

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
En sonuncuyu da ilkini de denedim telefonun kaldırabileceği güncelleme olmuyor. Sizleri de sürekli meşgul etmek istemem. Aynı sorunu yaşayıp çözen umarım olur buraya yazıverir. Şimdilik gcam den devam..

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

ridvancoach

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba oppo destek ten aldığım öneri doğrultusunda telefonu sıfırlayarak yani herşeyi silerek sorunu çözdük

Upvote 0

ridvancoach

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
"Oppo Türkiye ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Öncellikle ayarlar,uygulama yönetimi,uygulama listesi,kamera,saklama allanı kullanımı,önbellek veri temizleme yapalım.

1- Yaşamış olduğunuz konu ile ilgili öncelikle telefonunuzun sistem ayarlarını Ayarlar > Ek Ayarlar > Yedekle Ve Sıfırla > Fabrika Verilerine Sıfırla > Sadece Sistem Ayarlarını Sıfırla seçeneklerini uygulayarak fabrika varsayılanlarına dönebilirsiniz.Bu işlem herhangi bir veri kaybı yaşatmayacaktır,yanlızca uyguladığınız ayarlarınız sıfırlanacaktır.

2- Yaşadığınız durum çözülmediyse telefonda depolanan önemli verilerinizi yedekleyerek, ardından fabrika veri ayarlarına sıfırlama işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi Ayarlar > Ek Ayarlar > Yedekle Ve Sıfırla > Fabrika Verilerine Sıfırla > Tüm İçerik Ve Ayarları Sil işlem adımlarını uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz.Bu işlemi pil yüzdeniz %70’in üzerinde iken gerçekleştirmenizi öneririz."

1 işe yaramadı herşeyi yedekleyip 2 yi denedim çözüldü.

Upvote 0