Oppo A5 2020 ColorOS 7 neye göre geliyor?

scotiflag

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Herkese günaydın...
Daha dün merak edip A5 2020'ye ne zaman ColorOS7 güncellemesi gelecek diye sormuştum öğlenine herkese gelmiş fakat bir bana gelmedi.
IMEI'im son iki rakamı 58, IMEI SV'si ise 52.
Bunlara göre geliyorsa alanlar acaba hangi IMEI ya da IMEI SV'sine sahip yazabilirler mi?
teşekkürler...

elfyqmr

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Dün eşime geldi güncelleme ama bana hala gelmedi aynı telefonu kullanıyoruz

elfyqmr

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Kardeşim, eşim ve ben 3 kişi aynı telefonu kullanıyoruz. Oppo a9 2020. Önce kardeşim aldı sonra ben, sonra eşim. Dün eşim ve kardeşime güncelleme geldi bana hala gelmedi. Imeı sırasına göre diyorlar benim ımeı son iki rakamı : 57 ımeı sv:52

Ama eşime geldi
Onun ımeı son iki rakamı : 79 ımeı sv: 68
Benim daha önce olmam gerekmiyor mu hiç anlamadım ben bu işi oppo pişmanlıktır.
Ayrıca eşimin de güncelleme almadan önce imei sv: 52 ydi. Güncellemeden sonra 68 oldu.

scotiflag

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Kardeşim, eşim ve ben 3 kişi aynı telefonu kullanıyoruz. Oppo a9 2020. Önce kardeşim aldı sonra ben, sonra eşim. Dün eşim ve kardeşime güncelleme geldi bana hala gelmedi. Imeı sırasına göre diyorlar benim ımeı son iki rakamı : 57 ımeı sv:52

Ama eşime geldi
Onun ımeı son iki rakamı : 79 ımeı sv: 68
Benim daha önce olmam gerekmiyor mu hiç anlamadım ben bu işi oppo pişmanlıktır.
Ayrıca eşimin de güncelleme almadan önce imei sv: 52 ydi. Güncellemeden sonra 68 oldu.

Abi eşinizin bu rakamları güncellemeden sonra oluşmuş olması lazım IMEI si değişmiş
Mesajlar birleştirildi:

A5 2020 alanlar almadan önce ki IMEI si ve IMEI numarasını yazabilir mi?

elfyqmr

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Abi eşinizin bu rakamları güncellemeden sonra oluşmuş olması lazım IMEI si değişmiş
Mesajlar birleştirildi:

A5 2020 alanlar almadan önce ki IMEI si ve IMEI numarasını yazabilir mi?
Evet ama sorun o değil zaten telefonun imeisi değil
İmei sv si 52 yken 68 oldu güncellemede
Ama benim imei sonum ondan daha önce ve imei sv 52 yani bana da gelmesi gerekirken gelmedi bu oppo ne yapmaya çalışıyor @oppotürkiye

Sananelan343400

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Gerçekten böyle saçma sapan bir güncelleme görmedim ben. Bari müzik çaları düzeltseydiniz. Alternatif müzik çalar için Gerçekten çok iyi. Eski duvar kağıtlarını da en kısa zamanda geri vermeniz dileğiyle!