Oppo A5 2020 Kilit ekranı ses sorunu

itolgasezer

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Arkadaşlar ekrani kilitleyip açınca normal kilit sesi geliyor fakat yarım saniye sonra falan başka bı bildirim sesi geliyor ve normal kullanımda da olmaya başladı bunun sebebi nedir değişik bir uygulama yuklemedim

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar ekrani kilitleyip açınca normal kilit sesi geliyor fakat yarım saniye sonra falan başka bı bildirim sesi geliyor ve normal kullanımda da olmaya başladı bunun sebebi nedir değişik bir uygulama yuklemedim
Tam olarak anlayamadım sorununuzu daha detaylı bahsedebilir misiniz rica etsem

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynı sorun bende de var
Telefona girerken kendi kilit açılma sesi geliyor ancak sonradan başka bir ses daha geliyor bildirim sesi gibi bir ses bir kaç saniye sonra
Bildirimini kapattığınız bir uygulamadan olabilir veya bir uygulamanın aktif olduğunu belirtmek için bir sestir.
Uygulamalarınız gözden geçirmenizi öneririm veyahut bu sorun sizi ciddi şekilde rahatsız ediyorsa tek tek uygulama bildirimlerini kapata kapata kontrol etmeniz muhtemelen sorunu bulmanıza yardımcı olur.

Upvote 0

Faruk Can Tosar

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Bildirimini kapattığınız bir uygulamadan olabilir veya bir uygulamanın aktif olduğunu belirtmek için bir sestir.
Uygulamalarınız gözden geçirmenizi öneririm veyahut bu sorun sizi ciddi şekilde rahatsız ediyorsa tek tek uygulama bildirimlerini kapata kapata kontrol etmeniz muhtemelen sorunu bulmanıza yardımcı olur.
Mesajlar birleştirildi:

Aynı sorun bende de var telefonu açıp kapattım ama hala geçmedi

Upvote 0