Yardım Oppo a5 güncelleme sorunu

Emircanaydogdu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Bir kaç ay önce aynı şekilde yazmıştım buraya fakat problem çözülmemişti sorunu bu sefer detaylı bir şekilde anlatmak için geldim oppo a5 telefonuma android 10 coloros 7.1 güncellemesi geldi indirdim ve yukarıdan "indirildi şimdi güncelle" tuşuna bastığımda beni ayarlara atıp"sisteminiz güncel" yazısıyla karşı karşıya bıraktı tekrar denedim yine öyle oldu ondan sonra indirdikten sonra bildirimden değil de ayarlara kendim girerek yaptım ve işe yaradı güncelle tuşuna bastım telefon kapandı ortalama 2 dk kaldı yazısının üstündeki yüklenme çubuğu %15 gibi bir seviyelerde takıldı ve telefon kendine reset attı "güncelleme başarısız" bildirimi geldi aynı şekilde rahat 20 kez tekrar indirip güncellemeyi hatta recovery moddan bile güncellemeyi denedim yine de olmadı forumdaki bir kaç kişi dataları silmemi söyledi yaptım yine olmadı en sonunda yetkili servise gönderin dendi fakat belki benle aynı sorunu yaşayan biri varsa onun çözümü nasıl olmuş onu merak ediyorum iki gün önce yeni bir güncelleme gelmiş onu da denedim yine olmadı android9 da kaldı telefon

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Güncellemeden önce telefonu kapatıp açmayı önermişti bir arkadaşımız. Eğer başka yaşayan varsa yazacaktır.

Volkan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Find X2 Pro
Kardeşim hiç uğraşma. Color os 7 (bana göre) hiç öyle videolarda göründüğü gibi güzel değil.

faruk174

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Ayni sorunu ilk gunden beri 05 2020 de yasiyorum bende Guncellemeyi indirmeden once kapat aç yapip öyle inidirip kurmayida denedim verileri temizlede yaptim ama her seferinde guncelleme kurulurken %15 civari telefon aciliyor basarisiz diyor

Son düzenleme: