Çözüldü OPPO A5 MAKRO LENS SORUNU

Sananelan343400

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Uzun bir aradan sonra huysuz ve kendini beğenmiş adamdan yeni bir sorunla herkese merhaba. Öncelikle kısa bir not eklemek istiyorum, soundcloud hatası uzun zamandır düzeldi. Telefonla ilgili çözünürlük rezaletinden başka hiçbir sorunum yoktu. (Sorunum yoktu dediğim, iyi kötü sorunlara çözüm bulabildim kendi çapımda. Temel ihtiyaç seviyesine getirebildim.)

Taa ki bu güne kadar. Uzatmayacağım, makro lens çalışmıyor. Pro modda denedim makro lens ile ilgili bir şey bulamadım. Makro lens ilk zamanlar çalışıyordu, güncellemeler neyin geldi, sonra da zaten kullanmadım. Bugün bir yazıyı çekmem gerekti ve telefonum sağolsun yine beni yarı yolda bıraktı.

Ben mi beceremiyorum yoksa Oppo, A5 kullanıcılarına "yeterince kullandınız, o ne öyle zırt pırt makro lens mi kullanacaksınız? Gidin az ötede oynayın" mı dedi? Teşekkürler.

Çözüm
Ayarlar-uygulamalar-uygulama listesi-sistem uygulamalarını göster-kamera durdur ve kamera ön belleği temizle sonrasında cihazı kapat geri aç ve tekrar dene...

Sananelan343400

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
En iyisi şu sorunu çözelim de kaçayım ben daha fazla ortalığı karıştırmadan. Yok mu bu konuda bir bilgisi olan vatandaşımız?

Upvote 0

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar-uygulamalar-uygulama listesi-sistem uygulamalarını göster-kamera durdur ve kamera ön belleği temizle sonrasında cihazı kapat geri aç ve tekrar dene...

Upvote 0
Çözüm

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0