Yardım Oppo a52 Kilitlenmeme Sorunu

Lowzy

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Screenshot_2021-05-16-14-23-15-75.jpg

Burdaki Ekran Resminde Kitlemek için aşağı kaydırın yazıyor bazen telefonu kapatma tuşuna bastığın zaman bunu diyor ben her seferinde kitlenip kitlenmediğini anlamak için aşağı kaydırmak zorundamıyım Sonuçta Telefonda Kullandığım Belgelerim Fotoğraflarım var Kitlendi Zannedip Bırakıyorum Kenara Bu mesaji yazıyor Her Seferinde aşağı Kaydırmadan Kapatma Tuşuna Basınca Kitlenmesini İstiyorum Bu Kitlemek için aşağı kaydırın Demeden Kendisi Kitlensin İstiyorum Lütfen En kısa Sürede Cevaplarsanız Sevinirim.

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Ekli dosyayı görüntüle 2986
Burdaki Ekran Resminde Kitlemek için aşağı kaydırın yazıyor bazen telefonu kapatma tuşuna bastığın zaman bunu diyor ben her seferinde kitlenip kitlenmediğini anlamak için aşağı kaydırmak zorundamıyım Sonuçta Telefonda Kullandığım Belgelerim Fotoğraflarım var Kitlendi Zannedip Bırakıyorum Kenara Bu mesaji yazıyor Her Seferinde aşağı Kaydırmadan Kapatma Tuşuna Basınca Kitlenmesini İstiyorum Bu Kitlemek için aşağı kaydırın Demeden Kendisi Kitlensin İstiyorum Lütfen En kısa Sürede Cevaplarsanız Sevinirim.
Efendim Ayarla girin parmak izi yuz tanima orada parola silin ve tekrardan bir parola belirtiniz gecer insallah

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ekli dosyayı görüntüle 2986
Kilit ekranı parolası yada parmak izi belirleyiniz ,yapmadığınız için o sadece ekran kilidi etkili değil maalesef.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar>parmak izi yüz parola>kilit ekranı parolası buradan parola belirleyiniz.

Upvote 0