Oppo A72

Ruzgargulu

Taze Üye
Üye
Cihaz
A72
Merhaba 10 gün oldu Oppo A72 alalı. Ama sim kart üzerinden görüntülü arama yapamıyorum. Türk Telekom da Oppo da birbirinin üzerine atiyor durumu. En son Oppo teknik servis bana sim kartınızı yenileyin dedi. Bu bugün onuda yaptım sorun aynen devam ediyor. Başka hatta taktım turkcell . O da yeni 4.5 g hat. Onda da durum aynı. Sorunu çözebilen var mi

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Oppoda şebekeden görüntülü arama bulunmamaktadır uygulama ile görüşebilir siniz örneğin Whatsapp

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Hayır popolarda kesin ama kesin bilgi diyemem ama yok diye biliyorum büyük bir ihtimalle de öyle zaten çoğu cihazlarda yoktur samsunkta falan var

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Üzgünüm ama sanırım öyle birde uygulamalar işinizi fazlasıyla görür özellikle WhatsApp

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Tercih meselesi tabiki haklı olabilirsiniz ama şu zamanda çok aranan bir özellik değil sanirim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Şebeke üzerinden görüntülü konuşma sadece Samsung a ait , onun elinde ve sadece ona tescilli , diğer telefonlar uygulama üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyor,

Cinar1

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Merhaba 10 gün oldu Oppo A72 alalı. Ama sim kart üzerinden görüntülü arama yapamıyorum. Türk Telekom da Oppo da birbirinin üzerine atiyor durumu. En son Oppo teknik servis bana sim kartınızı yenileyin dedi. Bu bugün onuda yaptım sorun aynen devam ediyor. Başka hatta taktım turkcell . O da yeni 4.5 g hat. Onda da durum aynı. Sorunu çözebilen var mi
Sadece samsung modellerde var wifi uzerinden yapila bilir
Mesajlar birleştirildi:

Sadece samsung modellerde var wifi uzerinden yapila bilir