Çözüldü Oppo a74 coloros 12.1 game space

mertoo

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Telefonumda oyun alani var ben bunu game space cevirebilirmiyim o daha guzel aticam fotorafinin onu telefona yuklemek istiyorum ama baska bi uygulama tarafindan cakisti diyo

Ekli dosyalar

• 1000005789.jpg
    1000005789.jpg
    122.2 KB · Görüntüleme: 20

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Telefonumda oyun alani var ben bunu game space cevirebilirmiyim o daha guzel aticam fotorafinin onu telefona yuklemek istiyorum ama baska bi uygulama tarafindan cakisti diyo
Bu 12.1 veya 12 sürümünde kullanamazsın actığın konularda bunu belirttim @mertoo sürekli olarak aynı konu hakkında konu açmayın lütfen

Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Peki hocam bunun bi yolu yokmu cok guzel cunku
@mertoo bu durumun çözümü yok şuan için.. var aslında yapabilirim diyorsan cihazı brick yapmam diyorsan geri color 11 sistemini yüklemen ki oda çok fazla bilgi gerektirmektedir. Bootloader kilitli geliştirici seçenekleri yazılım bilmen gerekmekte yaparım diyorsan cihazı çökertmem yaparım diyorsan garanti dışı kalsın istiyorsan anlatımı yapabilirim

Upvote 0

mertoo

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
@mertoo bu durumun çözümü yok şuan için.. var aslında yapabilirim diyorsan cihazı brick yapmam diyorsan geri color 11 sistemini yüklemen ki oda çok fazla bilgi gerektirmektedir. Bootloader kilitli geliştirici seçenekleri yazılım bilmen gerekmekte yaparım diyorsan cihazı çökertmem yaparım diyorsan garanti dışı kalsın istiyorsan anlatımı yapabilirim
Yok hocam kalsin ozaman vakti ayirdigin icin tesekkurler

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Peki hocam bunun bi yolu yokmu cok guzel cunku
@mertoo bey açtığınız konular birbirinin aynısı sürekli lütfen konu açarken bir önceki açtığınız konunun çözüme kavuşmasını bekleyiniz çünkü sadece siz değil bir çok kullanıcımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz haliyle gecikmeler olabilir buda sizin yeni bir konu açmanızı gerektirmez aksi halde uyarı vermek zorunda kalacağım.
Lütfen anlayış göstermenizi rica ediyorum.

Upvote 0