Oppo a74 quick glance apk

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Kurdum teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık. Sürüm güncellenmiş oldu. Yine wiget oluşturulmuştur. Oppo kendi uygulamasını kendi telefonlarında wiget oluşturmasına anlam veremiyorum.
Güzel günlerde kulanın @ERCAN ARICI
Mesajlar birleştirildi:

Güzel günlerde kulanın @ERCAN ARICI
Genelde wiget kullanmıyorum kafamın almadığı tek nokta o hoşuma gitmiyor neden ise sevenler de var tabii kide

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Gerekeni yaptım teşekkür ederim ilginize
Facebook'ta bir araba grubunu kurdum. 5 yıl oldu ve şu an 18.000 üyeye sahibiz. Yönetici olarak tahammül edemediğim konuların başında hakaret ve saygısızlık geliyor. Eleştiri ve yapıcı polemiklere izin verilmeli ama parmak gangren olmuşsa kesilip atılmalı. Yoksa bütün bir topluluk zarar görür. Elinize sağlık, gereken yapılmış. Hakikaten bu forumda gayet iyi yönetiliyor. Teşekkürler

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Facebook'ta bir araba grubunu kurdum. 5 yıl oldu ve şu an 18.000 üyeye sahibiz. Yönetici olarak tahammül edemediğim konuların başında hakaret ve saygısızlık geliyor. Eleştiri ve yapıcı polemiklere izin verilmeli ama parmak gangren olmuşsa kesilip atılmalı. Yoksa bütün bir topluluk zarar görür. Elinize sağlık, gereken yapılmış. Hakikaten bu forumda gayet iyi yönetiliyor. Teşekkürler
Teşekkür ederim teveccühünüz.