Yardım Oppo A74 şarj hızlı bitiyor

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

Enes Batın

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A74
Arkadaşlar selam son 1 hafta içerisinde telefonumda gerçekten fazlasıyla bir pil düşüşü görmekteyim. Herhangi birşey yüklemedim apk vs. Ama şarjım çok hızlı bitiyor anlamıyorum neden böyle oluyor? Şarja taktığım zamanda 100 olduğunda çıkartıyorum hemen 99 oluyor daha telefonu alalı 1 sene olmadı ne olmuş olabilir yardım edermisiniz?

enesaltnel

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A74
Kaba dil kullanımı
Çok bilen başka boşuna dememişler o buda mı ben sizin resminiz sanmıştım
Hem budayi bilmiyorsunuz hem ana dilinizdeki kipleri bilmiyorsunuz. Ayrica forumdan insanlari kovarken hicbir sekilde elestiri kabul etmiyorsunuz. Ben size daha fazla cevap yazmayacagim. Mark twain'nin guzel bi sozu var ama anlamayacaginiz icin buraya eklemiyorum artik.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hem budayi bilmiyorsunuz hem ana dilinizdeki kipleri bilmiyorsunuz. Ayrica forumdan insanlari kovarken hicbir sekilde elestiri kabul etmiyorsunuz. Ben size daha fazla cevap yazmayacagim. Mark twain'nin guzel bi sozu var ama anlamayacaginiz icin buraya eklemiyorum artik.
Evet çok şeyi bilmiyorum, ama haddimi had bildirmeyi iyi biliyorum

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Size kendimi ispatlamak zorunda değilim, siz orada okuduğunuz yazının size yapılan bir ironi olduğunun bile farkında değilsiniz .
Budanında sizinde ne olduğunuzu biliyorum.
Uzatmanında gereği olmadığını düşünüyorum

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Resimdeki buda hani kip dediğiniz :)
Bir dakika ; siz bu da derken bu sözüm de kip manasında kullandığım kelimeyi “budistlerin taptığı buda “ mı sandınız? Anlayışınıza hayranım ama yanlış anlayışınıza . Siz o yüzden buda resmini koydunuz . Kusura bakmayın siz olayı çok farklı anlamışsınız o bakımdan konuşmaya bile değmez kapatalım lütfen konuyu .

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Bir dakika siz bu da derken bu sözüm manasında kullandığım kelimeyi “budistlerin taptığı buda “ mı sandınız? Anlayışınıza hayranım ama yanlış anlayışınıza . Siz o yüzden iki buda resmini koydunuz . Kusura bakmayın siz olayı çok farklı anlamışsınız o bakımdan konuşmaya bile değmez kapatalım lütfen konuyu .
Kapatın bence de bu boot hesaplara nasıl bir çözüm bulunacak @Elif hanım iyice işin suyu çıkmaya başladı

Upvote 0
Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.