Oppo A74 yeni güncelleme berbat Color 12

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu telefonu üreten mühendisin, onay veren müdürün, neyse mümkünse almayın bu telefonu aldırtmayın da zamanında nakit 3.100 TL ye aldım ama almaz olaydım, o ellerim kırılsaydı da 128 gb hafızaya kanmasaydım. O ellerim parmaklarım bi yerlerime kaçsaydı da bunu sarın demeseydim. 10 fps ile telefon kullandırtıyorlar bize.
Araştırarak almış olsaydınız işlemci ve bu gibi donanımlarını şimdi pişman olmazdınız herşey hafıza değildir

Skry54

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Ay gerçekten A74 talihsizliği herhalde bizimkisi
Bende a74 kullanıyorum 2 mail adresi açık bir çok uygulama var. Böyle problemler yaşamadım. Yedek alıp format atın belki bir uygulama sistemi etkiliyor olabilir. Benim bu telefon da tek olumsuz gördüğüm şey 48 mp fotoğraf çektiğiniz de 10-15 saniye kadar fotoğrafın işlenmesini bekliyorsunuz. Bu yeni güncelleme ile de düzelmedi. Farklı uygulamalar denedim onlarda da 48 mp i açacak simge bulamadım.

ErenLP

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Üye
Aşırı kötü oldu ya, telefon aşırı kasıyor. En basit uygulamayı bile açarken kasıyor. Whatsapp, rehber aklınıza ne gelirse. Asla ama asla oyun oynayamıyorum. Kamera bile kasıyor. Ne yapmam lazım?
Neden Herkes Öyle Diyor Ama Bişey Diyemem Bana Gelmedi Çünkü Oppo a16 kullanıyorum inşallah sorunsuz şekilde bizede gelir

Salih6969

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Bu kullanıcılar A74'ten ne çekti be vallahi her gün yeni sorun oluşuyor. Bende A55 kullanıyorum bende sorun vs. olmadığı için çok şanslıyım. Bende de olsaydı kafayı yerdim herhalde.
S.a arkadaşlar ben reno 4 kullanıyorum 12 yükledim telefon yedi kafayı servise gönderdim 11 yükleyip gönderdiler güncellemeleri iptal ettim coloros 11 kullanıyorum karsilastikca yazıyorum coloros 12 pişmanlık tabi oppo yandaşı kullanıcılar tersliyor ama coloros12 pişmanlık yüklemeyin

Beyzanurbayer

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Bu telefonu üreten mühendisin, onay veren müdürün, neyse mümkünse almayın bu telefonu aldırtmayın da zamanında nakit 3.100 TL ye aldım ama almaz olaydım, o ellerim kırılsaydı da 128 gb hafızaya kanmasaydım. O ellerim parmaklarım bi yerlerime kaçsaydı da bunu sarın demeseydim. 10 fps ile telefon kullandırtıyorlar bize.
Ay valla aynı durumdayım, telefonu çöpe atmama ramak kaldı. Nasıl whatsappta, instagramda hatta aramada bile kasabilir? Bi telefon ancak bu kadar kötü olur ya