• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo A83 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oppo A83 özellikleri, A serisinin fiyat performans iddiasını kanıtlıyor. Yüz tanıma özelliği öne çıkan Oppo A83 modelinde 5.7 inç büyüklüğünde bir ekran bulunuyor. A83’ün dâhili hafızası ise 32 GB şeklinde. Ancak MicroSD desteği bulunduğu için hafıza kolay bir şekilde artırılabiliyor. Sekiz çekirdekli işlemcisi sayesinde hızlı kullanım sağlayan Oppo A83’te 4 GB RAM bulunuyor. Arkasında 13 MP, önünde ise 8 MP olmak üzere toplam iki kamerası bulunan cihaz, uzun batarya kullanımı elde edilmesine yardımcı oluyor. Oppo A83 fiyatı ile de kullanıcıların cebine zarar vermiyor. Cihazın ilk satış rakamlarının bin TL altında olması en önemli özelliklerinden biri olarak gösteriliyor.
 
Reklam
Üst