• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo A9 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Şık tasarımlı Oppo modellerinden biri olan A9; mor, yeşil ve beyaz renk alternatifleri ile satışa sunuldu. Oppo A9 özellikleri arasında radyo desteği ve çift arka kamerası dikkat çekiyor. IPS LCD ekran türü bulunan cihazdaki arka kameralar sırası ile 16 MP ve 2 MP çözünürlüklerinde. Selfie çekimleri için önemli olan ön kamera çözünürlüğü ise 16 MP. Cihazın 128 GB olan dâhili hafızası, kullanıcı tercihlerine göre yükseltilebiliyor. A9 RAM ‘i ise 6 GB. 250 € olarak belirlenen Oppo A9 fiyatı ülkemizdeki satışlarını kur dalgalanmaları ve vergilere göre netleştirecek. Üstelik cihazda yüz tanımlama ve video düzenleme özellikleri de mevcut.
 
Reklam
Üst