• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

İnceleme OPPO Akıllı Sürüş özelliği nedir

Webmaster

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
103
Puanları
7,850
Oppo'nun ColorOS ile bize sunmuş olduğu bir diğer güzellik ise Akıllı Sürüş Modu . Peki Oppo Akıllı Sürüş Modu nedir ve bizlere tam olarak neler sunuyor hep birlikte inceleyelim!

smartdrive.jpg

ColorOS sürekli olarak kullanıcıların günlük işlerini daha verimli ve üretken kılmak için çabalıyor. ColorOS, bunu yapma çabası olarak Coloros v5.2 sürümünden itibaren temel özelliklerinde "Akıllı Sürüş" seçeneğini sundu ve her yeni sürümde güncellenerek yenilenmeye devam ediyor. Şimdi ColorOS Akıllı Sürüş 'e bir göz atalım.

Akıllı Sürüş, telefonunuzdan kaynaklanan herhangi bir dikkat dağıtıcı unsur olmadan daha güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlar. Bildirimleri akıllıca engeller, WeChat ve Messenger gibi uygulamalardan Uygulama İçi Ses ve Görüntülü aramaları engeller, bir otomobilin bluetoothuna bağlandığında otomatik olarak açılıp kapanır ve süreç devam ederken Sürüş modunu açar. Akıllı Sürüş Modunu açmanın ve kapatmanın nasıl olduğunu görelim.

Akıllı Sürüş özelliğini açmak için Ayarlar -> Akıllı Servisler -> Akıllı Sürüş -> Sürüş Modunu / Sürme Modunu Seç'e gidin.
Alternatif olarak, özelliği hızlı bir şekilde açmak için hızlı geçişi kullanabilirsiniz. Bir gösterge olarak, bir bildirim belirir ve bildirim panelinde ve kilit ekranında görünmeye devam eder, ayrıca durum çubuğundaki bir bildirim simgesinin kapatılıncaya kadar görünmesini sağlar.

Sürüş Modu ayarlarını biraz incelediğinizde gerçekten mükemmel özellikler keşfedeceğinize eminiz. Siz bu modu kullanıyor musunuz, yorumlarınızı bekliyoruz!
 
Reklam
Üst