Oppo App Market

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Reno 2Z
Forum puanı
182
Oppo App Market, ünlü mobil cihaz üreticisi tarafından geliştirilen ve sürdürülen uygulama mağazasıdır. Android uygulamalarını Oppo Yazılım Mağazası'ndan indirin
Pokemon go vb oyunları uygulamaları indirebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.
Linkleri görebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.

Görseller çincedir ama ingilizce bazı kısımları kurulumdan sonra türkçe olmaktadır %10 kadar .
Gizlenmiş içerik
Gizlenmiş içeriği görebilmek için cevap yazmalısınız.
Source - Kaynak: Malavida

Reklam

adnan35

Yabancı
Forum Üyesi
A5s
Forum puanı
1
Birde buna bakalım
Mesajlar birleştirildi:

Yok bu da olmuyor uygulamayı güncelledim bölgeyi hindistan yapınca theme kısmı geldi ama üzerine basılmıyor

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Reno 2Z
Forum puanı
182
Birde buna bakalım
Mesajlar birleştirildi:

Yok bu da olmuyor uygulamayı güncelledim bölgeyi hindistan yapınca theme kısmı geldi ama üzerine basılmıyor
Sistemden uygulamalara gidin tema magazası güncellemeleri kaldır yapın forumda bulunan theme store 6.3 ü indirin ama normal sürümü modlu olanı değil. birde öyle deneyin. theme kısımı aktiv ise bu yöntemle çalışacaktır ama yakında onada çözm bulurlar ben hiç bulaşmıycam -_- bildirirseniz sevinirim :) İyi forumlar.

Kollaavnii

Yeni üye
Forum Üyesi
A5s
Forum puanı
1
Ya ben yeniyim buralarda app market yada tema uygulamasını tam olarak nerden indiriyoruz

witrocc

『  』
Asistan
Reno 2Z
Forum puanı
333
Uygulamayı indirdim fakat gereksiz bulduğumdan sildim. Yine de paylaşım için teşekkürler