Oppo Bildirim ışığı yanıp sönmesi

cagdas1509

Taze Üye
Üye
(Değerli adminler konuyu sabitlerseniz sevinirim. Ask admin ile konuyu konuştum.) Merhaba arkadaşlar. Sözü fazla uzatmadan yazacağım. Yeni aldığım rx17 neo da farkettiğim ve herkes için önemli ve faydalı özellik olacağını düşündüğüm bildirim ışığı yanıp sönme özelliği olmadığını gördüm. Oppo ya mail attım ve hemen cevap verdiler. bu konu için gelecek mail sayısına göre öncelik durumu belirlenebilirmiş. Herkes meaajı geldiğini görmek için o ekranı açmak zorunda kalıyor. Günde 100 kere ekranı tıklasak ayda 3000 kere ekranı açmak demektir. Boş yere zaman ve telefonu zorlamaktır. Sorun Basit gelebilir size ama ufak şeyler demeyelim Lütfen herkes bu özelliğin de gelmesini belirterek oppoya mail atarsa çok memnun olurum. Birbirimize destek olarak bu telefonu geliştirebiliriz. Nasıl mühendis bunlar çok basit bir özellik sonuçta. Ben de mühendisim ve düşünebiliyorum. Sosyal medyadan da bu konuları bahsedip destek alabiliriz insanlardan. Oppoya derdimizi anlatabiliriz. Herkes alın terini verip alıyor karşılığını istemek hakkımız bence. Teşekkürler herkese
Atacağınız mail adresi : support.tr@oppo.com

W

wittroc

Guest
merhabalar..bugün itibariyle reno z aldım ama sizdeli gibi ufak bir sorun yaşıyorum telefon ayarlarıyla..telefonda zannedersem bildirim ışığı yok ve ben watsaptan veya başka bir bildirim geldiğinde telefon kilit konumundayken açmadan haberdar olamıyorum..bunun bir çözümü varmı.yoksa oppoda illa telefonu sürekli açıp bakmak mı gerekiyor mesaj vesaire geldi mi diye..yardımcı olursanız sevinirim .siz sorunuz nasıl hallettiniz ya da halledebildiniz mi
Bildirim geldiğinde ekranın açılma özelliği var diye biliyorum.

Upvote 0

Oguzcanz

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba bildirim geldiğinde ekranın açılmamasından şikayet eden baya kişi gördüm ayarlar-Bildirim ve durum çubuğu- bildirimler için ekran aç özelliğini açarsanız probleminiz çözülmüş olur

Screenshot_2020-04-30-03-13-13-95.png

Upvote 0

elturko61

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Merhaba bildirim geldiğinde ekranın açılmamasından şikayet eden baya kişi gördüm ayarlar-Bildirim ve durum çubuğu- bildirimler için ekran aç özelliğini açarsanız probleminiz çözülmüş olur

Ekli dosyayı görüntüle 264
merhabalar...o ayar zaten açık durumda..ama çözüm olmuyor..bildirim geldiğinde ekran açılıyor ..ama bir müddet sonra ekran kapanıyor simsiyah..telefonun yanında değilken, bildirim geldiğinde açılıp kendi kendine söneceği için:bildirim gelmiş mi gelmemiş mi kendin açmadan öğrenemiyorsun...

Upvote 0

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Always on edge uygulamasını tavsiye ederim oldukça basarili
Mesajlar birleştirildi:

Upvote 0