Yardım Oppo bursa yetkili servis

Talha Erkul

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Oppo enco w31 kulaklığımda sağ tekinden az ses geliyor evde çözüm bulamadım bu yüzden servise götüreceğim ama ben servisin nerede olduğunu bulamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi (Osmangazi)

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Merhaba ürün kutusundan çıkan kağıtlarda servis adresleri mevcut. Aldığınız mağazaya giderek sorunu aktarırsanız onlarda garantiye göndermek durumunda olurlar.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo enco w31 kulaklığımda sağ tekinden az ses geliyor evde çözüm bulamadım bu yüzden servise götüreceğim ama ben servisin nerede olduğunu bulamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi (Osmangazi)
Oppo müşteri hizmetleri arayınız size daha sağlıklı yardımcı olacaklardır

08504336776 oppo müşteri hizmetleri.
En takın neresi uygun ise oraya yönlendirme yaparlar.

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhaba Talha Erkul

Efendim satin aldiginiz firmayla iletisime geciniz onlar size her konuda yardimci olacaktir.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İsterseniz kulaklığınıza reset atınız

OPPO Enco W31 Kulaklık Sıfırlama Yapmak İçin;

1- İlk önce OPPO Enco W31 kulaklığı şarj kutusunun içerisine koyun ve kapağını açın,

2- OPPO Enco W31 kulaklık işlev düğmesine ışık birkaç defa kırmızı yanıp sönene kadar basılı tutun,

3- Daha sonra OPPO Enco W31 kulaklık sıfırlanmış olacaktır,

4- OPPO Enco W31 kulaklık sıfırlama işlemini doğru bir şekilde yaptıktan sonra yeniden kurulum yapabilirsiniz.

Upvote 0

Talha Erkul

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4

1- İlk önce OPPO Enco W31 kulaklığı şarj kutusunun içerisine koyun ve kapağını açın,

2- OPPO Enco W31 kulaklık işlev düğmesine ışık birkaç defa kırmızı yanıp sönene kadar basılı tutun,

4- OPPO Enco W31 kulaklık sıfırlama işlemini doğru bir şekilde yaptıktan sonra yeniden kurulum

4- OPPO Enco W31 kulaklık sıfırlama işlemini doğru bir şekilde yaptıktan sonra yeniden kurulum yapabilirsiniz.
Sıfırlamayı denedim fakat işe yaramadı yinede teşekkür ederim

Upvote 0

nurullahkizek

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
İnternetten baktığım kadarıyla:Genpa Telekominikasyon,Kırcaalı mah.Kayalı sok.Ortaklar İş merkezi no:34-42/43 Osmangazi/Bursa diyor.

Upvote 0