Çözüldü OPPO CİHAZLARDA 2. ALAN

Ozan Ali Balsoy

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba . Keyifli sohbetler dilerim . Bazı telefonlarda 2. Alan diye bir seçeneğimiz var .İkinci alan özelliği telefonunuzun iki farklı telefon gibi bağımsız şekilde kullanılmasını mümkün kılıyor. ..Uygulamalarınız, galeriniz gibi size ait hiçbir şey ikinci alana geçmiyor. Kısacası bilgisayardan hatırlayalım 2. Oturum diyebiliriz. Ama şuana kadar Xiaomi kullanırken denk geldim. Şuanda kullandığım cihaz oppo A9 2020 . Ve inanılmaz bir şekilde sıkıntı yaşıyorum . Bu özellik oppo da varmı yada herhangi bir şeklide bunu uygulama vs yardımıyla yapabilirmiyiz. Teşekkürler...

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba . Keyifli sohbetler dilerim . Bazı telefonlarda 2. Alan diye bir seçeneğimiz var .İkinci alan özelliği telefonunuzun iki farklı telefon gibi bağımsız şekilde kullanılmasını mümkün kılıyor. ..Uygulamalarınız, galeriniz gibi size ait hiçbir şey ikinci alana geçmiyor. Kısacası bilgisayardan hatırlayalım 2. Oturum diyebiliriz. Ama şuana kadar Xiaomi kullanırken denk geldim. Şuanda kullandığım cihaz oppo A9 2020 . Ve inanılmaz bir şekilde sıkıntı yaşıyorum . Bu özellik oppo da varmı yada herhangi bir şeklide bunu uygulama vs yardımıyla yapabilirmiyiz. Teşekkürler...
A9 2020 de yok ,bazı diğer üst modellerde var sanırım.

Upvote 0

Ozan Ali Balsoy

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
A9 2020 de yok ,bazı diğer üst modellerde var sanırım.
Ne kadar saçma bir olay. Sırf bu sebeple telefonu satip Xiaomi ye geçmeyi bile düşündüm .. ben bu cihazı almadan önce mi 8 lite kullanıyordum 1600 liralık telefonda olup 2600 liralık telefonda olmayan bir özellik . Sırf bu sebeple 2. Telefon ihtiyacı duyuyorum . Bu konuyu cozemezsem oppodan vaz geçmek zorunda kalıcam bu kesin

Upvote 0