Oppo enco w31 ?

Tarzan47

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Selam elimde oppo enco w31 kulaklık var kulaklık kutusunu her açtığımda kırmızı ışık yanıyor ve sağ kulaklık çalışmıyor sol kulaklık çalışıyor ve kutu şarj olmuyor daha yeni aldım 1 ay olmadı.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kutunun şarjı bitmiş, içinden kulaklıkları çıkar ve şarja tak sorun kalmayacak tır, kutu ayrı şarj ediliyor kulaklıklar ayrı , yani kulaklıklar şarj edilmek isteniyorsa kulaklık içinde şarja takacaksın 2 saat yada 80 dj bu kulaklığa göre değişir, eğer kutu şarj etmek istiyorsan kulaklıkları çıkarıp öyle şarj edeceksin , kulaklıklar kutuda şarj bittiği için çalışmıyor.dolunca yeşil ışık yanacaktır. İyi forumlar.

Upvote 0

Tarzan47

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Kutunun şarjı bitmiş, içinden kulaklıkları çıkar ve şarja tak sorun kalmayacak tır, kutu ayrı şarj ediliyor kulaklıklar ayrı , yani kulaklıklar şarj edilmek isteniyorsa kulaklık içinde şarja takacaksın 2 saat yada 80 dj bu kulaklığa göre değişir, eğer kutu şarj etmek istiyorsan kulaklıkları çıkarıp öyle şarj edeceksin , kulaklıklar kutuda şarj bittiği için çalışmıyor.dolunca yeşil ışık yanacaktır. İyi forumlar.
Çok teşekkür ederim

Upvote 0

Tarzan47

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Dediğiniz gibi yaptım yine aynı sorun var kulaklığı takıyorum sadece sol çalışıyor sağ çalışmıyor full gösteriyor pil durumu birden bire yüzde 10 a düşüyor sonra bidaha yüzde yüz gösteriyor ve kutuyu her açmam da kırmızı yanıyor.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
O zaman servise götürmek şart oldu gibi, tele hard reset attıysanız hala aynı sorun varsa bu dediklerinden sonra da aynı ise servis görsün derim, yinede siz bilirsiniz

Upvote 0

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Dediğiniz gibi yaptım yine aynı sorun var kulaklığı takıyorum sadece sol çalışıyor sağ çalışmıyor full gösteriyor pil durumu birden bire yüzde 10 a düşüyor sonra bidaha yüzde yüz gösteriyor ve kutuyu her açmam da kırmızı yanıyor.
Oppo Türkiye sitesini girip kullaklık üstü tuşların ne işe yaradığını okurmusunuz belki ordan fayda gelebilir

Upvote 0

Anatolia23

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba,
Bende yeni enco w31 kulaklik aldim. Bende de sağ kulaklik calismiyor. Sorunu cozebildiniz mi?

Upvote 0