Yardım Oppo Enco W31

hakkiimer

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Herkese merhaba ;

Arkadaşlar benim telefonum samsung galxy s7 edge , fakat enco w31 bluetooth kulaklık aldım müzik dinlerken vs ses iyi ama karşı tarafa ses kötü gidiyor , bunun bir ayar yapabileceğim bir uygulaması bir yazılımı varmıdır ben bulamadım

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Herkese merhaba ;

Arkadaşlar benim telefonum samsung galxy s7 edge , fakat enco w31 bluetooth kulaklık aldım müzik dinlerken vs ses iyi ama karşı tarafa ses kötü gidiyor , bunun bir ayar yapabileceğim bir uygulaması bir yazılımı varmıdır ben bulamadım
Kötü derken gürültülü mü ses ortamı sebebiylele mi.sanırım gürültü engelleme yok onda ondan olabilir w51 de var .

Yoksa ses mi duyulmuyor karşıdan.

Upvote 0

hakkiimer

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Hayır elif hanım hem eşime aldım hem kendime gürültüden değilde sanki ses boğuk geliyor , net değil yani çok sakin bir ortamda da konuşsak boğuk bir ses var
Mesajlar birleştirildi:

ayar yapabileceğim bir yazılım yok mu acaba , ekolayzer tarzı oynayabileceğim

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hayır elif hanım hem eşime aldım hem kendime gürültüden değilde sanki ses boğuk geliyor , net değil yani çok sakin bir ortamda da konuşsak boğuk bir ses var
Mesajlar birleştirildi:

ayar yapabileceğim bir yazılım yok mu acaba , ekolayzer tarzı oynayabileceğim
Kulaklığa reset atınız düzelecektir;

OPPO Enco W31 Kulaklık Sıfırlama Yapmak İçin;

İlk önce OPPO Enco W31 kulaklığı şarj kutusunun içerisine koyun ve kapağını açın.

OPPO Enco W31 kulaklık şarj kutusundaki düğmeye ışık birkaç defa kırmızı yanıp sönene kadar basılı tutun,
Daha sonra OPPO Enco W31 kulaklık sıfırlanmış olacaktır.

Upvote 0