Oppo find x3 pro

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
12 .1 son güncelleme ben memnunum farklılıkları deneyimlemwniz gerek kimi şeyler güzel özelleştirilme çok

Fako

Taze Üye
Üye
Cihaz
OnePlus
Merhabalar herkese elimde Oppo find X3 pro var. cph2173_11_a.09 (VPN olarak neredenyse bütün Avrupayı denedim ama güncelleme gelmedi 11 de kaldım aylardır. Ayrıca yazılımsal olarak ana kamera çalışmıyor. Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Oppo remi sitesine girin bölge ve ülkeyi birleşik kirallik yapın canlı destek tıklayın ve sorununuzu izah edin yardımcı olacaklardır siz türkce yazabiliyorsunuz onlarda Türkçe cvp veriyorlar

yclcix

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhabalar herkese elimde Oppo find X3 pro var. cph2173_11_a.09 (VPN olarak neredenyse bütün Avrupayı denedim ama güncelleme gelmedi 11 de kaldım aylardır. Ayrıca yazılımsal olarak ana kamera çalışmıyor. Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim
Benimde aynı sıkıntım var Çözerseniz bildirin de bende faydalanabileyim. Bende herşeyi denedim Sanırım bizim İmei de sıkıntı var Oppo destek ile msjlaştım İmei yanlış diyo. Sanırım yeni bi İmei attırmak gerekiyor