Oppo K12'nin Özgün Geliştirilmiş SUPERVOOCS Güç Yönetim Yongası İle Geleceği Söyleniyor

Stein

Forum Kurucusu
Admin
Yönetici
Cihaz
Find X2 Pro
Oppo-K12-.jpg

Oppo K12'nin Özgün Geliştirilmiş SUPERVOOCS Güç Yönetim Yongası İle Geleceği Söyleniyor

Oppo, yakında Çin'de Oppo K12 adında yeni bir telefon piyasaya sürebilir. Bir ünlü sızıntı kaynağına göre, akıllı telefonun gelecek hafta çıkması bekleniyor. Bu, Hindistan'da yakın zamanda resmi olarak duyurulan OnePlus Nord CE 4 akıllı telefonunun yeniden markalanmış versiyonu olabilir. Akıllı telefon, yakın zamanda Snapdragon 7 Serisi 3. Nesil yongası ile eşleştirilmiş 12GB RAM ile Geekbench'te göründü. Şimdi DCS, lansman öncesi birkaç özellik daha sızdırdı.

Oppo-K12.jpg

DCS'nin son Weibo gönderisine göre, Oppo K12'nin 100W şarj desteği ve özgün olarak geliştirilmiş SUPERVOOCS güç yönetim yongası ile gelebileceği söyleniyor. Bu, en yeni 5500mAh'lik telefon dalgası arasında en ince ve en hafif olduğu söyleniyor. Bu, 5500mAh batarya ile desteklenebileceği anlamına gelmeli. Telefonun geri kalan bilgileri henüz açıklanmadı.

Oppo K12 akıllı telefonunun beklenen özellikleri
Oppo K12 akıllı telefonu, 120Hz yenileme hızı sunan 6.7 inç geniş düz OLED LTPS panel ile gelebilir. Snapdragon 7 Serisi 3. Nesil yongası ile eşleştirilmiş 12GB RAM tarafından desteklenecektir. Kamera bölümünde, akıllı telefon, 50MP Sony IMX882 ana kamera ve geniş açılı çekimler için bir 8MP IMX355 kamera getirebilir. Telefonun ön tarafında 16MP'lik bir selfie kamerası bulunabilir. 100W hızlı şarjı destekleyen 5500mAh batarya ile desteklenebilir.