Çözüldü Oppo Kablosuz kulaklık kullanan ve memnun olan var mı?

Aybrkkk

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Arkadaşlar merhaba Kablolu olanlarla başa çıkamayınca kablosuz kulaklık almaya karar verdim.Oppo marka kablosuz kulaklık kullanan var mı?Memnun musunuz?

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Bugün Teknosa'dan enco buds2 modelini aldım şu ana kadar gercekten bir eksisini görmedim,harika bir kulaklıkEkli dosyayı görüntüle 5300
Bende keşke OPPO alsaymışım, gitti Turkcell mağaza danışmanı Philips (800-900 TL arası fiyatı vardı) verdi. Eve gidince modelini paylaşırım. O da kaliteli ama OPPO gibi olamaz. Aslında alma gibi niyetim yoktu, annem hem kendine hem de bana aldı. Önceden haberim yoktu bir anda gerçekleşti herşey.

Upvote 0

Aybrkkk

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Bende keşke OPPO alsaymışım, gitti Turkcell mağaza danışmanı Philips (800-900 TL arası fiyatı vardı) verdi. Eve gidince modelini paylaşırım. O da kaliteli ama OPPO gibi olamaz. Aslında alma gibi niyetim yoktu, annem hem kendine hem de bana aldı. Önceden haberim yoktu bir anda gerçekleşti herşey.
Philips de güzel bir markadır aslında.Başta Xiaomi buds 3 lite alicaktim sonra vazgeçip hem telefonumla da uyumlu olsun diye oppo almaya karar verdim.

Upvote 0

okn66

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Oppo Enco Buds kullaniyorum.Sarj süresi,müzik ses,bas,tiz vs on numara.Fakat telefon görüşmelerinde vasat.Evde konusuyorken yoldan geçen aracın sesini karşı taraf sanki kendi yanindan arac geciyormuşçasına hissediyor.Sağlıklı bir iletisim saglanamiyor.Sadece müzik dinleyecekseniz tavsiye ederim.Ama görüşme yapacaksanız kesinlikle tavsiye etmem.

Upvote 0