• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo Kullanıcı Yorumları

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Genel merkezi Dongguan / Çin’de bulunan Oppo, 2004 yılından bu yana elektronik teknolojiler üreten bir markadır. Firma, son on yılda büyük atılımlar gerçekleştirerek dünyanın büyük isimleri ile birlikte anılmaya başlamıştır. Özellikle mobil cihazlarda kendini kanıtlayan Oppo kullanıcı yorumları ile başarısını kanıtlamaktadır. Cihaz sahipleri, farklı modelleri bulunan cep telefonlarından memnun kalmaktadır. Oppo, kameralar açısından bir hayli gelişmiş sistemler bulundurmaktadır. Akıllı cep telefonlarında kamera sistemlerine öncelik veren bireyler Oppo telefon yorumlarında memnuniyetlerini dile getirmektedir. Ayrıca satışa sunulan mobil cihazlarda; batarya ömrü, ekran boyutu, hızlı şarj olma, kişiselleştirilebilir menü, çift kamera, işletim sistemi, yükseltilebilir hafıza şeklinde devam eden içerikler de beğeni toplamaktadır.
 
Reklam
Üst