• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

OPPO League of Legends Dünya Şampiyonası Final Sponsoru oldu

creative

Üyecik
Üye
Mesajlar
34
Puanları
50
OPPO League Of Legends Dünya Şampiyonası Final sponsoru oldu! OPPO'dan bir güzel işbirliği çalışması daha.

Bir aydan fazladır süren ve çekişmeli bir rekabetin ardından, Legends of Legends(LoL) 2019 Dünya Şampiyonası, 10 Kasım'da Paris'te çarpıcı bir sonuca ulaştı. AccorHotels Arena'da düzenlenen, OPPO ve diğer önde gelen global ortakların sponsoru olduğu Final, G2'yi yenen FunPlusPhoenix (FPX) 'in maçının ardından resmen sona erdi. FPX, League of Legends Esports'un en prestijli ödülü olan Summoner Kupası'nı eve götürdü. Mükemmel bir galibiyet için FPX'i tebrik etmenin yanı sıra, OPPO da örnek takım çalışmasını ve her iki takımın da Esports turnuvasının en büyük turnuvasının dünya finallerine götürdüğünü belirledi.

oppo-league-of-legends2.jpg

2 Ekim'de Berlin'de başlayan bu yılki turnuva özellikle dikkat çekiciydi, 24 takım seyircileri koltuklarının ucunda tutan bir dizi destansı ölüm maçında kafa kafaya gitti. OPPO bu yılki turnuvada her yerde görüldü diyebiliriz. Marka, 5-10 Kasım tarihlerini kapsayan bir deneyim standı kurdu, En Değerli Oyuncu (MVP) ödülünü sundu ve geçtiğimiz Ekim ayında Avrupa'da piyasaya sunulan çarpıcı Reno2 akıllı telefonunu sergiledi.

OPPO'nun E-Spor arenasındaki sponsorluk anlaşmalarını siz nasıl buluyorsunuz? Yazmayı unutmayın!
 
Reklam
Üst