• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo Mirror 5 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oppo Mirror 5 özellikleri 5.0 inç ekran boyutu, beyaz ve mavi renk tasarımları ile başlıyor. Cihazın ana hafıza desteği 16 GB olarak belirtilmiş. Ancak hafızanın yetersiz gelmesi durumunda 128 GB’a kadar yükseltilmesi mümkün. Hafızanın yükseltilmesi işletim sistemi sayesine herhangi bir kasma sorunu da yaratmıyor. Cihazın ön kısmında özçekimler için 5 MP çözünürlükteki bir kamera bulunuyor. Arka kısımdaki kameranın çözünürlük kalitesi ise 8 MP. Arka kamera ile yüz tanıma özelliklerinden HDR çekimlere kadar değişim gösteren özellikler kullanılabiliyor. Otomatik odaklama sistemi de bulunan Oppo Mirror 5 fiyatı 220 €. Cihazdaki hazır olarak video ve fotoğraf düzenleme olanakları da mevcut.
 
Reklam
Üst