• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo Mirror 5S Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oppo Mirror 5S özellikleri akıllı cihazın tasarım kalitesi ile sayılmaya başlanmaktadır. Cam kasası ile şıklığından ödün vermeyen Mirror 5S 160 gr ağırlığındadır. Android 5.1 işletim sisteminin kullanıldığı cihazda 5.0 ekran boyutu vardır. IPS LCD ekran tipi sayesinde telefondan maksimum görüntü kalitesi elde edilmesi mümkündür. Cihazda 8 MP arka + 5 MP ön olmak üzere iki farklı kamera bulunmaktadır. LED destekli olan kameralarla HDR çekimler de yapılabilmektedir. Oppo Mirror 5S fiyatı piyasa rakamlarına göre oldukça uygundur. Üstelik cihazda 3 GB RAM ve 16 GB dâhili hafıza yer almaktadır. Dâhili hafızanın Micro SD Kart ile artırılması da mümkündür.
 
Reklam
Üst