Oppo OYUN MODU

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Biz buna iş demiyoruz, dolandırıcılık diyoruz.
İnternetten bile bulacağın APK'yı neden parayla yükletmeye çalışırsın ki?
Kusura bakmayın gülen yüz emojisi koymuştum ama çıkmamış. Tabikide bu dolandırıcılık. Emojinin çıkmaması yanlış anlaşılmaya neden olmuş. Forumda yeniyim ne gibi eksikleri var bilmiyorum.

Byismet

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Oyun modu uygulamasını silen arkadaşlara Servisten daha ucuza yüklüyorum bilgi için yaza bilirsinizb
Selamün aleyküm kardaş bunu sende cok iyi biliyorsun ki bana mesaj atıp apksini bulamadım forumda herkese yardımcı oluyormusun banada yollarımısin diye simdi ben gariban var yoksul var diye orijinal apk yi hic karşılık istemeden yardim etmeye calistim sen simdi burada paraylami satmaya çabalıyor sun kardeslerimiz gidipte serviste rezil olmasin parasi gitmesin diye atiyoruz yardımcı oldugumuz kardes buraya neler yazıyor yanlış yoldasin benim mesaj kutumda yazdimlarin duruyor daha kendini rezil etme su an yaptigin cok ayip kardesim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Selamün aleyküm kardaş bunu sende cok iyi biliyorsun ki bana mesaj atıp apksini bulamadım forumda herkese yardımcı oluyormusun banada yollarımısin diye simdi ben gariban var yoksul var diye orijinal apk yi hic karşılık istemeden yardim etmeye calistim sen simdi burada paraylami satmaya çabalıyor sun kardeslerimiz gidipte serviste rezil olmasin parasi gitmesin diye atiyoruz yardımcı oldugumuz kardes buraya neler yazıyor yanlış yoldasin benim mesaj kutumda yazdimlarin duruyor daha kendini rezil etme su an yaptigin cok ayip kardesim
İşte suistimallerin önüne geçmek için burada paylaşmak en doğrusu.

gktg26

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Android 11 uygulama yönetimi kaldirilmis sistem uygulamalarini kurtara girin orda olmasi lazm boyle firsatçılara firsat verip paranizi kaptirmayin

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-12-06-16-53-03.jpg
    Screenshot_2021-04-12-06-16-53-03.jpg
    117.8 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme: