Yardım Oppo reno 2z batarya problemi

ugurkarakas8

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar,

4 günlük oppo reno 2z kullanicisi olarak aranıza yeni katıldım. Benim de sizler gibi problemim maalesef şarj sorunu. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede söyledikleri her şeyi yaptım ama bir sonuç alamadım. Eğer bu şekilde devam ederse yeni aldigim bu telefonu satmaya calisacagim. Bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir ? Ne yapabilirim, güncellemeyi bekleyeyim mi yoksa hard reset mi atayım son çare olarak ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın bende bu cihazı kullanan biri olarak tavsiyem güncellemeyi beklemrniz coloros 11 güncellemesi alacak , öncesinde batarya çok gğzeldi bir güncellme ile düzeni bozuldu sınraki güncellem aldı biraz düzeldi ama coloros 11 ile daha stabil bir batar yaya kavuşacağımıza inanıyorum. İsterseniz hard reset atınız piliniz ve cihazınız bir kendine gelsin, yinede sizin kararınız , güncellemeyi beklemenizi tavsiye ederim.

Bir bilgisayar yardımıyla yedek alınız tüm bilgileniz silinecek resim uygulamalar vs.

Upvote 0

Mozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
android 11 e gecen diğer oppo modellerde bataryadan rahatsız daha kötü oldu diolar nasıl olcak böyle bilmiyoruz ilerki güncellemelerle sorun çözülür umarim..bende 2z kullanicisiyim sahsen bataryadan memnunum gerci kullanima bağlı olarak degiskenlik gosteren bi durum..

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
android 11 e gecen diğer oppo modellerde bataryadan rahatsız daha kötü oldu diolar nasıl olcak böyle bilmiyoruz ilerki güncellemelerle sorun çözülür umarim..bende 2z kullanicisiyim sahsen bataryadan memnunum gerci kullanima bağlı olarak degiskenlik gosteren bi durum..
Her cihazda aynı sorun olacak diye bişey yok coloros 11 konusunda ama kullanıma da bağlı tabii.

Upvote 0

ugurkarakas8

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Diğer firmalar bataryayı her geçen gün arttırırken biz batarya sorunu yaşıyoruz. En büyük problem batarya son yıllarda oppo geliştireceği halde geriletti. Umarım büyük kayıp yaşamazlar. Şahsen böyle devam ederse telefonu satıp Xiaomi yada Samsung m31 almayı düşünüyorum. Dandik dediğim red mi 8A bataryası bile bana 2 gün gidiyordu.

Upvote 0

İbrahimBekmez

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
hard reset yapmayın. Facebook servise kapat. Yapay zeka konum kapat. Oto bşk uygulama kapat. wifi taraması kapat 11 saat alırsın ekran

Upvote 0