İnceleme Oppo Reno 2z fotoğraf deneyimleri

Size hangi modu daha hoş geldi?

• Gece modu+tripod mod

Kullanılan: 2 66.7%
  • Gece modu

Kullanılan: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno 2z cihazımda çektiğim gece modu fotoğraflarını sizinle paylaşmak isterim.Profesyonel ortamda çekilmemişdir telefonu yeni alacak çoğu arkadaşımız da profesyonel ortamlara sahip olmadığını düşünürsek daha yararlı olacaktır.
IMG20200328215615.jpg

Üstte gördüğünüz fotoğraf ortamın doğal halidir hiçbir mod açık değilken ortam bu şekildeydi
IMG20200328215605.jpg

Bu gördüğünüz fotoğraf da ise gece modu açık tripod modu kapalı şekilde çekilmiştir 4 saniye içinde fotoğraf çekilmiştir gerçeklikten uzak bir aydınlık verdiği göze çarpıyor
IMG20200328215551.jpg

Bu gördüğünüz fotoğraf ise gece modu+tripod modu açık halde çekilmiştir tripod modu açık olduğu zaman fotoğrafın işlenme süresi 50 saniyeye kadar uzuyor ama gerçeğe çok yakın kumlanma olmayan bir fotoğraf sunuyor.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Gün ışığında sanat eseri sayılabilcek kaliteli çekimler yapabilirsiniz gece çekimleri pek başarılı olmasada videoda başarılı bir telefon diye düşünüyorum.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Gün ışığında sanat eseri sayılabilcek kaliteli çekimler yapabilirsiniz gece çekimleri pek başarılı olmasada videoda başarılı bir telefon diye düşünüyorum.
Bilgilendirmeniz için sağ olun. Ben cihazı daha çok taze kullanıcısı olduğum için dış çekim deneyimim olmadı şuan malum Corona virüsü yüzünden eğer sizin var ise bizimle paylaşmanız daha da bilgilendirici olacaktır.