• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Oppo Reno 2Z kamera kalitesinin düşmesi

gurelali06

Taze Üye
Üye
Katılım
15 Eyl 2020
Mesajlar
2
En iyi cevaplar
0
Puanları
0
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno 2Z kullanıcısıyım... 10 yıldır iPhone kullanan biri olarak ilk defa tereddüt ederek android e geçtim ve Oppo yu tercih ettim. Hiç bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim.. telefondan çok memnunum ancak son güncellemeden sonra kamera çekim kalitesi ciddi oranda düştü... Özellikle 2x zoom ile çektiğimde bulanık bi fotoğraf çekiyor özellikle insan teninde belli oluyor.. çekmeden önce ekranda görüntü çok iyi ve net ama fotoğrafı çekince bulanık bi hale geliyor.. aynı sorunu.yaşayan varmı ve çözümü nedir.. Oppo destek e mail attım fabrika verilerine sıfırla dedi.. mantıklı gelmedi. Kamera ayarlarını sıfırladım sadeca ancak çözüm olmadı eskiden böyle değildi gayet güzel fotoğraf çekerdi varmı önerisi olan ????
 
Reklam

yiitgven7x

C++ & Lua
Aktif Üye
Katılım
31 Mar 2020
Mesajlar
311
En iyi cevaplar
3
Puanları
350
Cihaz
Reno 2Z
Her güncellemede alışkanlık haline getirdiler. Kamera yazılımları gerçekten berbat, ne stabil çalışıyor, ne iyi çekiyor. Bir sonraki güncellemeyi bekleyin. Sıfırlamak hiçbir şeyi değiştirmez.
 
Üst